Whatsapp Toplu Sms Nasıl Çalışır?

WWhatsapp Toplu Sms ve Detayları. Whatsapp Toplu Sms'in Başarı oranı kişinin internet paketi, Mesaj gönderildiğinde alıcının internetinin açık olması, gelen mesajı spam olarak bildirmesi, Gelen dosyanın indirilmemesi vb etkenler neticesinde %80 oranındadır.

H Hala Whatsapp toplu mesaj sistemini 10 ücretsiz kredi ile denemediniz mi? Yasal mevzuata uygundur. Whatsapp uygulaması özel bir uygulamadır ve kullanıcı kendi öz iradesiyle Whatsapp uygulamasını telefonuna yükler ve kullanır. Bu nedenle herhangi bir yasal mevzuata aykırı değildir.

AAnlik binlerce kişiye Whatsapp üzerinden mesaj göndermek istermisiniz? Gönderim süreleri adete göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 100.000 Adetlik bir gönderim takribi 1-3 saat içinde ulaştırılacaktır.

TTek Metin mesajı maksimum 2000 karakterle sınırlıdır. Ücretlendirmesi 1 kredidir.
Kullanılmayan krediler hesabınıza iade edilmektedir.

SSes dosyası gönderimi maksimum 10 MB ile sınırlıdır. Resim gönderimi de 10 MB ile sınırlıdır. Fakat Resim Gönderirken ek olarak 200 karakter metin yazılabilir. Video Gönderimi 10 MB ile sınırlıdır. Video gönderimi yapılırken ek olarak 400 karakter metin yazılabilir. 

AAnlaşılır ve hizmetlerinizi net tanımlayan mesajları tercih edin. Şirketimiz 48 ülkede 50 nin üzerinde bayi ve 2000 i aşkın son kullanıcıya hizmet vermektedir. Bu nedenle, kullanımınıza tahsis edeceğimiz Whatsapp Toplu Mesaj Gönderim paneli ingilizcedir. Fakat kullanımı gayet basittir. Detaylı eğitim tarafımızca ücretsiz olarak verilecektir.

PSistemimiz uluslararası çalıştığı için Whatsapp'da görünen numara herhangi bir numara olacaktır. Mesajı alan kişiler bu numaraya dönüş yapamamaktadır. Mesaj metninde video ve resim gönderimlerinde kendi iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.

PÖdeme Yöntemlerimiz Bitcoin, Papara, Havale & Eft ile alım yapılabilirsiniz.
Detaylı bilgi için Canlı Desteğe Bağlanınız.

Gönderim Hızı
90%
Geri Dönüş
80%
Performans
95%
Open chat
Merhaba. Size yardımcı olmaya hazırız.